Ndërlidhjet

Indi: 9 të vdekur e 80 të plagosurSë paku nëntë persona raportohen të vdekur dhe mbi 80 të tjerë janë plagosur pas një përplasje trenash në Indi.

Aksidenti erdhi si pasojë e shkallës së ulët të vizibilitetit.
XS
SM
MD
LG