Ndërlidhjet

Tadiç viziton GjerrmaninëPresidenti i Serbisë, Boris Tadiç, nesër shkon për vizitë një ditëshe në Republikën Federale të Gjermanisë.
Presidenti i Serbisë në Berlin do të bisedoj me kancelarin Angela Merkel dhe me ministrin e punëve të Jashtme Goido Vestervel.
XS
SM
MD
LG