Ndërlidhjet

Filipine: 21 viktima nga dhuna politike21 persona kanë humbur jetën si pasojë e dhunës së motivuar politikisht në Filipine.

Në mesin e të vdekurve ka dhe gazetarë.
XS
SM
MD
LG