Ndërlidhjet

Atlantis u nis në TokëAnija kozmike Atlantis sot u nis nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës, dhe e filloi udhëtimin dy ditor deri në Tokë.

Gjashtë anëtarët e ekuipazhit të Atlantis u thanë lamtumirë gjashtë astronautëve të tjerë, të cilët do të mbeten në hapësirë.

Në mesin e ekuipazhit që po kthehet në Tokë, është edhe Rendi Bresnik, gruaja e të cilit lindi vajzë në çastin kur babai ndodhej në gjithësi.
XS
SM
MD
LG