Ndërlidhjet

Takohet Solana me TadiçinShefi i diplomacisë evropiane Havier Solana takohet pasditen e sotme në Bruksel me presidentin e Serbisë, Boris Tadiç.

Zyra e Solanës njofton se takimi do të fokusohet në raportet BE-Serbi, zhvillimet në Ballkan dhe çështje të tjera me interes të përbashkët.
XS
SM
MD
LG