Ndërlidhjet

Beograd-Sarajevë, lidhje direkteNga fundjava që vjen Beogradi dhe Sarajeva do të kenë lidhje direkte me tren, njoftoi kompania hekurudhore e Serbisë.

Kjo është e hera e parë që dy kryeqytetet kanë lidhje direkte hekurudhore që nga lufta e viteve 1992-95.
XS
SM
MD
LG