Ndërlidhjet

Qipro: Vidhet kufoma e ish presidentitHajdutët kanë vjedhur kufomën e ish presidentit të Qipros Tasos Papadopulos.

Agjencia franceze e lajmeve i referohet televizionit shtetëror qipriot, sipas të cilit, hajdutët gjatë natës kanë hapur varrin e presidentit të ndjerë dhe e kanë marrë kufomën.
XS
SM
MD
LG