Ndërlidhjet

Berluskoni mbetet në spitalKryeministri italian, Silvio Berluskoni, do të kalojë një tjetër natë në spital, pas sulmit të djeshëm në një shesh të Milanos.

Nga goditja në fytyrë Berluskoni rezultoi me hundë të thyer dhe humbjen e dy dhëmbëve.

Sulmuesi, i cili rezultoi me probleme mendore, gjendet në paraburgim.
XS
SM
MD
LG