Ndërlidhjet

Shqipëri: Bora bllokon zonat maloreSi pasojë e rreshjeve të borës zonat në veri të Shqipërisë janë bllokuar apo po përballen me vështirësi komunikimi me pjesët e tjera të vendit.

Akset kombëtare rrugore janë të kalueshme, por problemtaike mbeten zonat e thella dhe rrugët që lidhin me akset kryesore.

Situata më problematike paraqitet në verilindje të vendit.
XS
SM
MD
LG