Ndërlidhjet

Vriten dy ushtarë britanikë dhe dy afganëDy ushtarë britanikë dhe dy ushtarë afganë kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi vetvrasës në provinën afgane të Helmandit.

Sulmi ndodhi në të njëjtën ditë kur qindra trupa britanike shtesë arritën në Afganistan.
XS
SM
MD
LG