Ndërlidhjet

Ingusheti: Dy të vrarë nga shpërthimi i automjetitZyrtarët rusë thanë se dy njerëz janë vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur republikën ruse të Ingushetisë kur policia hapi zjarr ndaj një automjeti, i cili për pasojë shpërtheu.

Ministria e brendshme tha se oficerët hapën zjarr ndaj automjetit të dyshimtë pasi ai u afrua në një postbllok afër kryeqytetit Nazran.

Të gjitha viktimat ishin udhëtarë të automjetit.
XS
SM
MD
LG