Ndërlidhjet

Hollidei dërgon mjekët francezë në gjyqYlli i muzikës rrok, francezi Xhoni Hollidei, do të hedhë në gjyq mjekun dhe klinikën franceze ku u operua nga hernie diskale. Hollidei aktualisht gjendet ne Los Anxhelos për të riparuar dëmet e operacionit problematik që ai kreu në Francë.

Pritet që një ekip ekspertësh të vlerësojnë punën e mjekëve francezë, në rastin e yllit të muzikës Hollidei.
XS
SM
MD
LG