Ndërlidhjet

BA fiton gjyqin, nuk do ketë grevë për festaBritish Airway fitoi gjyqin kundër ekuipazhit të kësaj kompanie që kishte kërcënuar me greve.

Ekuipazhi i kompanisë ajrore britanike kishte kërcënuar me grevë 12 ditore në periudhën e festave të fundvitit. Asta kërkonin zhbërjen e planeve për shkurtime dhe kontrata të reja.
XS
SM
MD
LG