Ndërlidhjet

SHBA: Pakistani po vonon vizat për zyrtarëtShtetet e Bashkuara kanë ngritur shqetësime serioze gjatë bisedimeve me zyrtarë pakistanezë lidhur me vonesat në dhënjen e vizave.

Qindra zyrtarë dhe kontraktues amerikanë po përballen me vonesa në marrjen e vizave pakistaneze, çfarë dëmton një numër projektesh që synojnë të ndihmojnë Pakistanin.
XS
SM
MD
LG