Ndërlidhjet

Tiranë: Viktima e 6-të e A H1N1


Në Shqipëri është shënuar viktima e 6-të nga virusi i gripit të derrit.
Burime në Qendrën Spitalore Universitare në Tiranë
Kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për një femër të moshës 51 – vjeçare nga Kukësi.
Gruaja vuante nga turbekulozi dhe nga kardiopati kronike.
XS
SM
MD
LG