Ndërlidhjet

Gjeorgji-Rusi: Rihapen kufijtëGjeorgjia dhe Rusia kanë rënë dakord të rihapin kufijtë tokësorë tre vjetë pasi ishin mbyllur.

Lajmi u bë i ditur nga ministria e jashtme e Gjeorgjisë.
XS
SM
MD
LG