Ndërlidhjet

Kanadaja rrit sigurinë në aeroporteKanadaja njoftoi për rritjen e masave të sigurisë në aeroporte pas sulmit të dështuar terrorist në SHBA.

Autoritetet kanadeze thanë se shtimi i masave të sigurisë do të çojë në vonesa dhe mund të shkaktojë anullime fluturimesh.
XS
SM
MD
LG