Ndërlidhjet

Pejë: Një i vrarë dhe tre të plagosur në diskotekëNjë person është vrarë, ndërsa tre të tjerë janë plagosur mbrëmë në diskotekën “Siti klub” në Pejë, ka thënë për radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë rajonale, Avni Gjevukaj.

Personi që ka shtënë ende nuk është identifikuar dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

Viktima është 25 – vjeçar, një i plagosur rëndë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare, ndërsa dy të plagosur tjerë janë vendosur në spitalin e Pejës.
XS
SM
MD
LG