Ndërlidhjet

Papa dënon dhunënPapa Benedikti i XVI-të ka dënuar vrasjen e gjashtë të krishterëve kooptë në Egjipt. Papa dënoi edhe përleshjet mes migrantëve afrikanë dhe italianëve në jug të Italisë.

Ati i Shenjtë theksoi se migrantët kanë të drejtë që duhen respektuar e edhe ata i do Zoi njësoj si të tjerët.
XS
SM
MD
LG