Ndërlidhjet

Tiranë: Topalli fton deputetët socialistë në KuvendKryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, i ka dërguar sot letër secilit prej 64 deputeteve të grupit socialist ku u kërkon te marrin pjesë në Kuvend prej datës 18 janar 2010.

Topalli e cileson pjesëmarrjen në këtë seancë detyrim kushtetues dhe kontribut për situatën e emergjencës civile të krijuar në Shkodër për shkak të përmbytjeve.

Seanca e parë e sesionit të dytë do të trajtojë pikërisht situaten në veriperendim të vendit.
XS
SM
MD
LG