Ndërlidhjet

Prishtinë: Zbulohen 5 kg heroin


Autoritetet në Kosovë kanë zbuluar sot në vendkalimin kufitarë Vërmicë rreth 5 kilogramë substancë narkotike, përkatësisht heroin.

Njoftimi është bërë i ditur nga zyrtarët doganorë, të cilët gjithashtu kanë njoftuar se substanca është gjetur në një makinë me targa të Kosovës dhe në ndërlidhje me kërë rast, është arrestuar një person.
XS
SM
MD
LG