Ndërlidhjet

Kabul: Raketa godet zonën diplomatikePolicia afgane tha se një raketë e ka goditur zonën diplomatike në kryeqytetin Kabul, pranë ambasadave të Perëndimit, pallatit presidencial dhe zyrës qendrore të Kombeve të Bashkuara.

Zyrtarët nuk ishin në gjendje t'i komentojnë viktimat eventuale, por thanë se raketa ra në zonën ku ndodhen selitë e kompanive të huaja.

XS
SM
MD
LG