Ndërlidhjet

SHBA: Një person vret 8 njerëzNjë njeri i armatosur dyshohet për vrasjen e tetë personave. Policia njofton se shtatë trupa u gjendën në një shtëpi, kurse viktima e tetë u gjet në buzë rruge dhe vdiq rrugës për në spital.

I dyshuari kishte hapur zjarr dhe ndaj helikopterit të policisë. Nuk dihen arsyet e vrasjeve.
XS
SM
MD
LG