Ndërlidhjet

Haiti: Nga rrënojat janë nxjerrë të gjallë 121 personaKombet e Bashkuara njoftojnë se 121 persona janë nxjerrë të gjallë nga rrënojat e ndërtesave në Haiti nga ekipet ndërkombëtare. Këto të fundit, ndonëse janë përqëndruar tek shpërndarja e ndihmave po zhvillojnë dhe operacione kërkimi.

Zyrtarët haitianë flasin për 75 mijë kufoma të varrosura nën rrënojat e ndërtesave.
XS
SM
MD
LG