Ndërlidhjet

Tiranë: 25 të shoqëruar në polici për incidentin me rrymën


Policia e Tiranës ka konfirmuar se 25 vetë janë shoqëruar për tu marrë në pyetje lidhur me ndërprerjen e rrymës për 85 minuta gjatë ndeshjes së futbollit Gramozi – Real Madridi.

Në mesin e personave të shoqëruar janë edhe pjesëtarë të stafit të mirëmbajtjes së stadiumit dhe punonjës të OSSH-së.

Ndeshja vazhdoi pas 85 minutave, pasi u gjet një gjenerator i ri, ndërsa, Reali fitoi me rezultat 2:1.
XS
SM
MD
LG