Ndërlidhjet

Eliminohet Arsenali...


Futbollistët e Arsenalit të Londrës befas janë eliminuar nga Kupa e Anglisë, pasi që sot janë mundur nga ekipi Stouk Siti me rezultat 1 : 3.

Nga gara për Kupën e Anglisë më herët ishin eliminuar edhe ekipet tjera të mëdha siç janë Liverpul dhe Mançester Junajted dhe nga “katërshja e madhe” e futbollit anglez në luftë për këtë trofe ka mbetur vetëm edhe Çelzi.

XS
SM
MD
LG