Ndërlidhjet

SHBA: Gjendje e jashtëzakonshme si pasojë e motitRreshje të mëdha dëbore dhe erëra të forta kanë përfshirë bregun lindor të Shteteve të Bashkuara.

Një numër shtetesh kanë deklaruar gjendjen e jashtëzakonshme si pasojë e motit të keq. Aeroportet në Uashington, Baltimore dhe Filadelfia kanë pezulluar shumicën e fluturimeve.
XS
SM
MD
LG