Ndërlidhjet

Afganistan: Janë vrarë dy ushtarë të NATO-s


Nga një shpërthim bombe në jug të Afganistanit, janë vrarë dy ushtarë të NATO-s.

Në njoftimin e sotëm të aleancës, nuk jepet kombësia e ushtarëve dhe as lokacioni i saktë i shpërthimit të së dielës.

Numri i ushtarëve të jashtëm të vrarë në Afganistan prej fillimit të këtij viti arriti në 61.
XS
SM
MD
LG