Ndërlidhjet

Indi: Vriten 15 ushtarëSë paku 15 ushtarë janë vrarë dhe 17 të tjerë janë plagosur rëndë nga goditja e një orteku. 53 ushtarë janë shpëtuar gjatë operacioneve të shpëtimit.

Incidenti ndodhi në një qendër aftësimi të ushtrisë në Kashmirin e Indisë.
XS
SM
MD
LG