Ndërlidhjet

Topi nis këshillimet për krizënPresidenti i Shqipërisë ka nisur sot negociatat për zgjidhjen e krizës politike në vende.

Presidenti Topi pasditen e sotme ka pritur në një takim të përbashkët ambasadorin e Spanjës dhe përfaqësuesin e Komisionit Evropian në Tiranë.
Në një takim të dytë Topi bisedoi me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri.

Bisedimet janë përqëndruar në hapat e kreut të shtetit për organizimin e tryezës që synon zgjidhjen e krizës politike.
XS
SM
MD
LG