Ndërlidhjet

Londër: Vdes MekKuin, stilisti më me ndikimAleksander MekKuin, një nga stilistët më me ndikim në Britani është gjetur i vdekur në moshën 40 vjeçare në shtëpinë e tij në Londër. Gjendja emocionale e MekKuin ishte rënduar si pasojë e vdekjes së nënës së tij.

Ai njihet si një ndër stilistët më provokatorë dhe më origjinalë në botën e modës në vitet e fundit.

XS
SM
MD
LG