Ndërlidhjet

Kongresisti Pomeroy viziton KosovënKongresisti i Shteteve te Bashkuara nga Dakota Veriore, Earl Pomeroy do të vizitojë Kosovën me 16 dhe 17 shkurt.

Kongresisti Pomeroy do të takohet me përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës, njoftoi ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG