Ndërlidhjet

Vriten tre militantë nga sulmi amerikanZyrtarët pakistanezë të sigurisë thanë se dy raketa të hedhura nga trupat amerikane në veri të Vaziristanit kanë lënë të vrarë tre militantë.

Zona e sulmit ishte pranë kufirit agan, e njohur si një nga bazat e Al Kaidës dhe talibanëve.
XS
SM
MD
LG