Ndërlidhjet

Serbi: Aktpadi për 6 tifozëProkuroria serbe ka ngritur aktakuzat ndaj gjashtë mbështetësve të futbollit me akuzën se kanë rrezikuar sigurinë e një gazetari.

Gazetari hulumtonte valën e sulmeve të huliganëve të futbollit. Gazetari kishte publikuar emrat dhe fotot e disa prej personave të përfshirë në grupet e tifozëve të dhunshëm.
XS
SM
MD
LG