Ndërlidhjet

Teksas: Dy të vdekur nga përplasja e aroplanitDy persona kanë vdekur në shtetin e Teksasit pasi një njeri, i zemëruar me autoritetet tatimore amerikane u përplas me një aeroplan të vogël në një ndërtesë ku punojnë punonjësit e taksave.

Sulmi në qytetin Austin në Teksas u përshkrua si vetëvrasës.

Zyrtarët thanë se në mesin e të vdekurve janë piloti dhe një njeri tjetër që konsiderohet i zhdukur.
XS
SM
MD
LG