Ndërlidhjet

Çejni pësoi sulm të butë në zemërIsh nënpresidenti amerikan Dik Çejni po këndellet nga ajo që testet mjekësore e treguan si “sulm të butë në zemër”.

Zëdhënësi Piter Long tha se Çejni, 69 vjeç, po ndjehet mirë, dhe me siguri do të dalë nga spitali i Uashingtonit për dy-tre ditë.

Ky është sulmi i pestë në zemër i Çejnit prej moshës 37 vjeçare.
XS
SM
MD
LG