Ndërlidhjet

Tadiçi takohet me GadafinPresidenti i Serbisë, Boris Tadiç, të shtunën do të vizitojë Libinë. Burimet e presidencës serbe njoftojnë se Tadiç do të takohet dhe me udhëheqësin libian, Muhamer Gadafi.

Libia është një nga vendet që nuk e ka njohur Kosovën.
XS
SM
MD
LG