Ndërlidhjet

Itali, Shqipëri: Kapen 1155 kg. drogë, 7 të arrestuarNjë operacioni i përbashkët mes Shqipërisë dhe Italisë ka rezultuar në sekuestrimin e një sasie të madhe lënde narkotike si dhe në arrestimin e disa prej trafikantëve.

Nga operacioni i përbashkët kryer njëkohësisht në Leçe të Italisë dhe në qytetin Memaliaj në Shqipëri, është bërë i mundur bllokimi i një sasie të konsiderueshme lënde narkotike prej rreth 1 ton e 155 kg, si dhe arrestimi i 7 personave.
XS
SM
MD
LG