Ndërlidhjet

Rusi: Vritet një polic në IngushetiNjë sulmues vetëvrasës e ka hedhur veten në erë para stacionit të policisë në rajonin e Ingushetisë në Kaukazin Verior.

Ministria e brendshme tha se një polic është vrarë dhe disa janë plagosur.

Shpërthimi pasoi sulmet vetëvrasëse të javës së kaluar në Moskë dhe Dagestan që lanë 50 të vrarë.
XS
SM
MD
LG