Ndërlidhjet

Kualifikohen Interi dhe BarcelonaEkipet e futbollit të Barcelonës dhe Interit do takohen në gjysëmfinalet e Ligës së Kampioneve. Të katër golat për Barcelonën u shënuan nga ylli argjentinas, Lionel Messi.

Barcelona fitoi mbrëmë 4 me 1 ndaj Arsenalit, ndërsa Interi fitoi me rezultatin 1-0 ndaj CSKA-së së Moskës.
XS
SM
MD
LG