Ndërlidhjet

Rusi-Serbi, nënshkruhet kredia 200 milionësheRusia dhe Serbia sot do të nënshkruajnë kredinë në vlerë prej 200 milionë dollarësh.

Kjo është pjesë e kredisë prej 1 miliardë dollarësh që iu premtua Serbisë gjatë vizitës së presidentit rus, Dimitri Medvedev, në Beograd.
XS
SM
MD
LG