Ndërlidhjet

Brazil: Moti shkakton 102 viktimaKa shkuar në 102 numri i viktimave në juglindje të Brazilit.

Viktimat janë pasojë e përmbytjeve dhe rrëshqitjes së dheut si pasojë e shirave të dendur.
XS
SM
MD
LG