Ndërlidhjet

Sejdiu viziton trupat polakePresidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ka vizituar kontigjentin polak që shërben brenda KFOR-it. Sejdiu i shprehu ngushëllimet ushtarëve polakë dhe u nënshkrua në librin e zisë.

Presidenti i Kosovës falenderoi trupat polake për kontributin e dhënë dhe u shprehu mirënjohjen dhe solidaritetin e popullit të Kosovës, në këto kohë të vështira.
XS
SM
MD
LG