Ndërlidhjet

Presidenti Topi në MaqedoniMe ftesë të presidentit të Maqedonisë, Gjorgje Ivanov, kryetari i Shqipërisë, Bamir Topi nisi sot një vizitë tre ditore në vendin fqinj.
Topi shoqërohet nga disa ministra, deputetë dhe përfaqësues të biznesit.

Kryetari Topi do të takohet me drejtuesit më të lartë të Maqedonisë, me përfaqësuesit e partive politike shqiptare, me drejtuesit e komunave shqiptare si dhe me përfaqësuesit e universiteteve në gjuhën shqipe.

XS
SM
MD
LG