Ndërlidhjet

Thaçi shkarkon tre zyrtarë për punë të dobëtKryeministri i Kosovës ka pezulluar nga puna drejtuesit e tre agjencive, përkatësisht të Agjencisë Pyjore, Entit të Statistikave dhe Agjencisë Kadastrale.

Përmes një komunikate, qeveria njofton se puna e dobët dhe gjetja e shkeljeve në prokurime ishin arsyet e largimit të tre drejtuesve të agjencive qeveritare.
XS
SM
MD
LG