Ndërlidhjet

Von Rompei boton libër me poeziPresidenti i Bashkimit Evropian, Herman Von Rompei ka botuar sot librin e tij me poezi sipas traditës japoneze të quajtur haiku.

Libri botohet në hollandisht me përkthime në frëngjisht, anglisht dhe latinisht.
XS
SM
MD
LG