Ndërlidhjet

Gyl, Silajxhiç e Tadiç takohen në StambollPresidentët e Turqisë e Serbisë dhe kreu i presidencës boshnjake do të takohen tështunën në Stamboll.

Abdullah Gyl, Boris Tadiç dhe Harri Silajxhiç do të diskutojnë forcimin e paqes dhe qëndrueshmërisë në Ballkan, njofton kabineti i presidentit serb për mediat vendase.
XS
SM
MD
LG