Ndërlidhjet

SHBA-Serbi, marrëveshje e re bashkëpunimiShtetet e Bashkuara dhe Serbia sot nënshkruajnë një marrëveshje të re bashkëpunimi në shkencë dhe në teknologji.

Marrëveshja do të nënshkruhet në Uashington nga nënsekretarja e Shtetit për demokraci dhe çështje globale, Maria Otero dhe zëvendëskryeministri i Serbisë, Bozhidar Gjeliç.
XS
SM
MD
LG