Ndërlidhjet

Graçanicë: Protestat për operatorëtDisa qindra njerëz kanë protestuar në qendër të Graçanicës për shkak të çmontimit të operatorëve të telefonisë mobile nga Serbia.

Tubimi në Graçanicë deri tash ka rrjedhur i qetë, ndërsa për sigurinë kujdesen Policia e Kosovës dhe KFOR-i.
XS
SM
MD
LG