Ndërlidhjet

Limaj: I gatshëm të bashkëpunoj me drejtësinë


Ministri i Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, ka konfirmuar se Policia e EULEX-it ka bastisur ministrinë e tij, sikurse edhe shtëpinë ku banon.

Ai ka thënë se do ta mbajë postin, ndërkohë që do t’i jetë i hapur për hetimet. Limaj ka thënë se personalisht nuk ka qenë i ftuar nga organet e rendit.
XS
SM
MD
LG